Telefon:(+49) 176 928 155 16

Email:hazirsite24௫gmail.com

Hakkımızda Bilgiler

Biz Kimiz

Gençlik dönemlerimde en büyük hobim Elektronik eşya tamiri idi. Almanya’nın Hamburg şehrinde bozuk Televizyonları toplar, tamir ederdim. Bu tamir ettiğim Televizyonları ihtiyacı olan insanlara hediye ederdim.

2002 yılında Bilgisayar ile tanıştım. Bilgisayar ile tanıştıktan sonra, Elektronik üzerine olan o büyük tutkum bitmeye başladı. Bilgisayarla birşeyler yapmayı hedefledim. Daha sonra Bilgisayar tamiri ve web tasarım üzerine çalışmalar yaptım. Birkaç yıl içerisinde kendimi baya geliştirdim.

Html ile başlayıp, daha sonra php yazılımlarını öğrenmeye başladım. Bunun yanı sıra grafik tasarım, video tasarımları hakkında bilgiler toplamaya çalıştım.

17 yıl boyunca yaptığım çalışmalar sonucu profesyonelce tasarımlar hazırladığımı hissettim. 2017 yılında Profesyonelce çalışacak bir ekip kurdum. Profesyonelce hazırladığımız bu tasarımları çalışma ekibimle birlikte resmi olarak, ihtiyacı olan firma ve şirketlere pazarlamaya başladık. Bu Profesyonel hazır web siteleri için bizimle irtibat kurup, birine sahip olabilirsiniz..

Çalışma Ekibimiz

Web Sitesi Tasarımı

Nihat Tabak

Webdesign & Yazılımcı

Web Tasarımı İnternet Sitesi

Serap Aydın

Webdesign

Profesyonel Web Site Tasarımı

Argun Bolat

Yazılımcı