Telefon:(+49) 176 928 155 16

Email:hazirsite24௫gmail.com

Hazır Site Paket Özellikleri

Hazır Site Paket Özellikleri

Profesyonel Web Site Yazılımları, Hazır Site Paket Özellikleri

Profesyonel Web Site Yazılımları, Hazır Site Paket Özellikleri, web sitemizde bulunan tasarımların bütün özelliklerini burada görmeniz mümkün.

Profesyonel web site yazılımları ve hazır site paket özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Bizimle iletişim kurduğunuz zaman aklınızda bulunan bütün soru işaretlerini yanıtlamaya hazırız. Türkiyenin en büyük Profesyonel Web Site yazılımları ve hazır site paket özellikleri hakkında detaylı bililer aşağıdadır.

1- Ücretsiz Sistem Kurulumu

Web sitesi paketini satın aldıktan sonra bizimle iletişime geçiyorsunuz. Bizimle iletişim kurduktan sonra, 24 Saat içerisinde web siteniz kurulu bir şekilde size teslim edilir.

2- Ücretsiz Teknik Destek

Hazır site web paketlerini satın alan her müşterimiz bizden 1-2 Saat Admin paneli eğitimi alır ve müşterimize 6 Ay boyunca ücretsiz teknik destek veriyoruz.

3- Türkçe Admin Paneli

Admin yönetim paneli tamamen Türkçedir. Türkçe dil sayesinde rahat ve pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Eğer isterseniz Almanca, İngilizce veya farklı bir dile kullanabilirsiniz.

4- Slider Oluşturma Modülü

Slider oluşturma modülü ile rahatça istediğiniz şekilde slider hazırlayıp, web sitenizide istediğiniz sayfada, istediğiniz alanda yayınlıyabilirsiniz.

5- Sınırsız Yeni Sayfa Ekleme

Yönetici panelinde istediğiniz kadar yeni sayfalar oluşturma seçenekleri. Eski sayfayı isterseniz silin, veya düzenleyin, yada yerine yerine yenisini ekleyin.

6- Google Haritalar

Google haritalar modülü sayesinde ziyaretcileriniz, şirketinizin nerede olduğunu rahat bir şekilde tespit edebilir. Google haritalar modülünde yol tarifi ve yakınlaştırma özelliği bulunur.

7- Harita Yol Tarifi Modülü

Google haritalar yol tarifi modülü ile google web sitesine giriş yapmadan, web sitenizde yol tarifi alabilir ve kaç kilometre olduğunu hesaplıyabilirsiniz.

8- Canlı Destek Modülü

Canlı destek modülü sayesinde, size yeni gelecek olan müşterileriniz oradan size yazarak kolay iletişim kurma imkanı sağlıyor.

9- İletişim Formu Mödülü

İletişim formu mödülü ziyaretçilerinizin E-Posta yoluyla, ücretsiz bir şekilde, sizinle iletişim kurmasını sağlar.

10- İletişim Formu Oluşturma

Admin yönetim paneli`nde istediğiniz kadar iletişim formu oluşturabilirsiniz. Bu forumlar sayesinde farklı kişilere E-mail göndertebilirsiniz.

11- Resim Albümü Modülü

Resim albümü modülü ile sınırsız resim albümü oluşturup, resimlerinizi rahat bir şekilde web sitenizde yayınlıyabilirsiniz.

12- Site Hız Modülü

Google arama motorunun çok önem verdiği konulardan bir tanesi, web sitelerin hızlı açılması. Site hız modülü ile web siteniz çok hızlı bir şekilde açılmasına neden olur.

13- Kategoriler Modülü

Web sitenizin bütün bölümlerinde yeni kategoriler açabilir, değiştirebilir veya silebilme imkanina sahipsiniz.

14- Menü Yönetimi

Menü yönetimi ile istediğiniz sayıda yeni menü açabilir ve web sitenizin her hangi bir yerine menü yerleştirebilirsiniz.

15- Yapışkan Menü Özelliği

Saydam yapışkan menü, sayfayı aşağı doğru indirdiğinizde, üst menü beraberinde aşağı doğru iner, yukarı çıktıgınızda yukarı doğru çıkar.

16- Sayfa Düzenleme

Sayfa düzenleme modülü ile web sitenizinde bulunan sayfaları kolaylıkla düzenleyip, yayınlayabilirsiniz ve yeni sayfalar ekliyebiliriıniz.

17- Bütün Tarayıcı Desteği

Bütün web sitelerimiz, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera ve diğer tarayıcıları desteklemektedir.

18- Responsive

Responsive web sitesi, farklı ekran boyutlarına göre farklı görünüm alır. Kısaca Pc, Tablet, iPhone, iPad ve iMac ve diğer cihazlara uyumluluk sağlar.

19- Mobil Uyumluluk

Yukarıda belirttiğimiz Responsive kavramının aynısıdır. Bütün web sitelerimiz Mobil akıllı cep telefonu ve tablet uyumludur.

20- Arama Modülü

Admin paneli bulunan web sitelerimiz Arama modülüne sahip. Arama modülü hem adminde hemde ziyaretçilerin web sitenizde aradığı kelimeleri rahatça bulabilir.

21- Haber ve Blog Modülü

Haber ve blog modülü ile web sitenizde sınırsız sayıda blog veya haber yazıp, istediğiniz kadar resim ekleyip yayınlıyabilirsiniz.

22- Sınırsız İlan Ekleme

Web sitenizin herhangi bir sayfanızın bir yerine sınırsız ilanlar ekleme olanağı ve reklam yapma olanağı.

23- Sosyal Medya Eklentileri

Sosyal medya eklentileri ile web sitenizin reklamını herhangi bir sosyal medya paylaşım sitesinde yapabilirsiniz.

24- Sınırsız Resim Ekleme

Web sitenizde istediğiniz sayfada, istediğiniz yere sınırsız resim ekleme, ve slider oluşturma olanağı.

25- NT Premium SEO Modülleri

NT-Portal Premium SEO Modülleri sayesinde web sitenizi optimize edip, arama motorları arama sonuçlarında ilk sayfalara kolayca çıkarabilirsiniz. Ayrıyeten Sosyal medya ağlarına uyumludur.

26- NT Yerel SEO Modülü

NT-Portal Yerel SEO Modülü ile şirketinize ait web sitesini arama motorlarında tanıtımını kolayca yapabilirsiniz.

27- NT Haber SEO Modülü

NT Haber SEO Modülü ile web sitenizde bulunan blog haberlerini google gibi büyük arama mororlarında üst sıralara çıkartma olanağı.

28- NT Video SEO Modülü

NT-Portal Video SEO Modülü sayesinde sitenizde bulunan Videoları google gibi büyük arama mororlarının Video sayfalarında üst sıralara çıkartma olanağı.

29- NT Online Mağaza SEO Modülü

NT-Portal Online Mağaza SEO Modülü ile web sitenizin satış ürünlerini büyük arama mororlarında kolayca tanıtımını yapıp, üst sıralara çıkartma olanağı.

30- Web Hosting Desteği

Eğer web Hosting isterseniz, Aylık 50 TL karşılığında sınırsız trafik, https sertifikalı ve hızlı host tehmin edebilirz. Başka yerden almaya kalkışsanız sadece https sertifika Aylık 9.90 Eurodur.

Profesyonel Web Site Yazılımları, Hazır Siteler

Hazır Web Sitesi
Hazır Siteler