Telefon:(+49) 176 928 155 16

Email:hazirsite24௫gmail.com

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Sıkça Sorulan Sorular Ve Yardım

Sıkça Sorulan Sorular Gizlilik kuralları, site kullanım şartları ve yardım almak için tıklayınız.

Nasıl sipariş verebilirim?

İlk önce beğendiğiniz web sitesini sepete atıyorsunuz.
Daha sonra sipariş tamamlamak için, yukarıda bulunan sepetime tıklıyorsunuz.
Orada sepeti görüntüle ve ödeme var. Ödeme butonuna tıkladıktan sonra, karşınıza gelen forumu doldurarak, siparişi onayla butonuna tıklıyorsunuz.
Daha sonra karşınıza EFT Havale bilgileri gelecek. Oradaki Banka bilgilerine havale yaptıktan sonra bizimle iletişim kurup, web sitenizi teslim alıyorsunuz.

Aldığım ürünün iadesi varmı?

Bütün Program ve yazılımların geri iadesi yoktur. Bunun gerekçesi, bu ürünler kopyalandiği için geri iadesi kesinlikle söz konusu olmaz. Ancak iade gerekçesi bir problem olur, o problemi çözmeye çalışırız.

Yurt dışından sipariş verebilir miyim?

Dünyanın her ülkesinden sipariş verebilirsiniz.

Verdiğim siparişi kaç içinde günde teslim alırım?

Burada satın aldığınız hazır web siteleri ödeme yapıldıktan sonra, en geç 24 Saat içerisinde teslim alırsınız. Ödemenizi yaptıktan sonra bizimle iletişim kurduğunuz taktirde, satın aldığınız web sitesini hemen teslim alırsınız.

Sipariş iptali nasıl yapabilirim?

Burada sipariş verdiğiniz web sitesini ödeme yapmadan, otomatikmen belli bir süre sonra kendiliğinden iptal olur. Eğer ödeme yaptıysanız, hala web sitesini teslim almadıysanız geri, EFT ücretini karşılıyarak, iptal edip, ödediğiniz miktari size iade ederiz.

Kredi kartı ile ödeme yapabilirmiym?

Kredi kartı ile PayPal üzeri ödeme yapabilirsiniz. Not: Paypal üzeri yapılan üdemelerin, ürün teslimatı 15 gün sonra gercekleşir. Bunun gerekçesi ise, sattığımız ürünlerin yazılım türü ürünler olduğundan dolayı ve kopyalanma işlemi bulunduğundan dolayı, ürünü alıp, PayPal dan 15 gün içinde paranızı çekebilme olanağı olduğundan dolayı, ürün teslimatı o süre bittikten sonra gerçekleşir.

Kredi kartı ile ödeme güvenlimidir?

Kredi kartı ile burada yapılan ödemeler, PayPal üzeri gercekleşir. PayPal dünyanın kullandığı, en güvenilir internet üzerinden alışveriş para transfer şirketidir. Sizin vereceğiniz kredi kartı bilgileri kesinlikle bize gelmez, bunu PayPal gizlilikle korur.

Güvenlik politikanız nedir?

Güvenlik politikamız burada gerçekleştirilen üyelikler, ve paylaşılan bilgiler asla 3. kişi ve kişilerle paylaşılmaz. Tamamen gizli kalır.

Taksitle ödeme yapabilir miyim?

Burada satın alınan bütün ürünler, tek ödeme ile gerçekleşir. Taksitle ödeme yapmanız mümkün değil.