Telefon:(+49) 176 928 155 16

Email:hazirsite24௫gmail.com

Satış!
Hazır Doktor Sitesi

Hazır Doktor Web Sitesi

390.00  350.00 

Hazır Doktor Web Sitesi Paket İçeriği

Hazır Doktor Web Sitesi Paket İçeriği Nelerdir.
Hazır web sitesi Doktorlara özel olarak hazırladığımız, hazır site paket içeriğini görmek için aşağıdaki butona tıklıyarak detaylara bakın.

Doktor Web Sitesi Paket İçeriği

Sepete Ekle

Siteyi İncele

Bu ürünü paylaşın

Açıklama

Bütün Doktorlar için, Hazır Doktor Web Sitesi, Hazır Doktor Sitesi. Günümüz şartlarında birçok doktorun hala bundan 10 yıl önce hazırlanmış olan web sitelerini kullandıklarını görmekteyiz. Bu web tasarımlarında Mobil uyumluluk özelliği bulunmamakta. Bu nedenden dolayı bilgi almak için web sitelerine giren ziyaretçiler büyük zorluklarla karşı karşıya gelmekte.

Cep telefonu ile web sitesine girip bir bilgi almak için saatlerce uğraşması gerekiyor, çünkü cep telefonunun tarayıcısı uyum sağlamıyor.

Doktorlar için özel tasarlanmış, Mobil uyumlu, Responsive, tüm tarayıcı desteği bulunan hazır doktor sitesi bütün özelliklere sahip Profesyonel bir web sitesidir. Türkçe yönetim paneli sayesinde web sitenizin bütün yazı, resim, ilan, kategori değişikliğini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Özenle hazırladığımız bu hazir sıte web tasarımlarında bir sorun yaşayabileceğinizi düşünmüyoruz ama, yinede herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişim kurun.

Bütün Doktorlar için, Hazır Doktor Web Sitesi

Bütün Cerrahi grupları,ve Laboratuvar grupları için en güzel hazır web siteleri.
Bu hazır web sitelerini Genel Doktorlar, Çocuk Hastalıkları Doktorları, Diş Hekimleri, Kulak Burun Boğaz Doktorları, Göz Hastalıkları Doktoru, Jinekoloji – Kadın Doktorları, Gögüs Hastalıkları Cerrahileri, Nöroloji – Sinir Hastalıkları, Fizik Tedavi – Rehabilitasyon Doktorları, ve bütün Doktorlar için Profesyonel hazır web siteleri Hazır Doktor Sitesi.

Ek bilgi

admin-paneli

Var

mobil-uyumluluk

Evet

renk

Beyaz, Mavi

responsive

Evet

web-tarayici

Tümünü Destekliyor

Yorumlar

Henüz bir inceleme yok.

İlk yorum yazan siz olun “Hazır Doktor Web Sitesi”